Poziom SOLA BigX 80 (01371101)
Zdjęcia 6 |
SOLA BigX 80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SOLA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SOLA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SOLA BigX 80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sola SOLA POZIOMNICA BIGX 80cm SO01371101 | 149 zł |
SOLA POZIOMNICA BIGX 80cm | 145 zł |
Poziomica aluminiowa 80cm BIG X SOLA | 160 zł |
Modyfikacje SOLA BigX 80
Ceny na SOLA BigX 80 |
---|---|---|---|---|
SOLA BigX 40 | od 108 zł | 1 oferta | ||
SOLA BigX 60 | od 135 zł | 4 oferty | ||
SOLA BigX 80 | od 145 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →