Toster Smeg TSF03SSEU
Zdjęcia 5 |
Smeg TSF03SSEU |
|
2 niezależne panele kontrolne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg TSF03SSEU
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg TSF03SSEU toster 2000 metal chrom | 1 075 zł |
Toster SMEG TSF03SSEU Stalowy | 930 zł |
Toster na 4 kromki Smeg 50's Style chrom TSF03SSEU | 962 zł |
Toster na 4 kromki - 4 kieszenie Smeg Chrom (TSF03SSEU) --- OFICJALNY SKLE | 1 159 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Smeg TSF03SSEU
Ceny na Smeg TSF03SSEU |
---|---|---|---|---|
Smeg TSF03CREU | od 840 zł | 15 oferty | ||
Smeg TSF03WHEU | od 840 zł | 15 oferty | ||
Smeg TSF03SSEU | od 930 zł | 16 oferty | ||
Smeg TSF03BLEU | od 839 zł | 10 oferty | ||
Smeg TSF03RDEU | od 751 zł | 16 oferty | ||
Smeg TSF03PBEU | od 879 zł | 6 oferty | ||
Smeg TSF03PGEU | od 790 zł | 14 oferty | ||
Smeg TSF03PKEU | od 857 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →