Płyta grzewcza Smeg SR275XGH2 stal nierdzewna
Smeg SR275XGH2 stal nierdzewna 2021 rokruszty żeliwne |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg SR275XGH2 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG Płyta gazowa SELEZIONE - SR275XGH2 kolor stali nierdzewnej/czarny SR2 | 1 875 zł |
Płyta gazowa SMEG SR275XGH2 | 2 200 zł |
Płyta gazowa Smeg Selezione stal nierdzewna SR275XGH2 | 2 038 zł |
Smeg Selezione SR275XGH2 68,5cm | 1 819 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →