Płyta grzewcza Smeg PM3743D czarny
Zdjęcia 3 |
Smeg PM3743D czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg PM3743D czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta indukcyjno-gazowa Smeg Classica czarne szkło PM3743D | 8 898 zł |
Płyta grzewcza Smeg PM3743D | 8 624 zł |
Płyta indukcyjno-gazowa SMEG PM3743D czarne szkło | linia CLASSICA do5LATP | 8 639 zł |
Płyta indukcyjno-gazowa SMEG PM3743D czarne szkło | linia CLASSICA 5LATGWA | 8 639 zł |
Płyta gazowo-indukcyjna SMEG PM3743D - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Rat | 8 639 zł |
Płyta gazowo-indukcyjna Smeg PM3743D + prezenty CKFF2401BLM i CKFC2411BLM | 8 639 zł |
Płyta gazowo-indukcyjna SMEG PM3743D - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Rat | 8 639 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →