Lodówka Smeg FAB32ROR5 pomarańczowy
Zdjęcia 8 |
Smeg FAB32ROR5 pomarańczowy |
|
Design w stylu lat 50-tych.
Drzwi się nie zawieszają. Modele z R mają zawiasy drzwi po prawej stronie, modele z L mają zawiasy drzwi po lewej stronie.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg FAB32ROR5 pomarańczowy
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG Lodówka zamrażarka Niska FAB 32 R OR 5 FAB32ROR5 | 10 484 zł |
Lodówka wolnostojąca dwudrzwiowa Smeg 50's Style pomarańczowy FAB32LOR5 | 9 269 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB32ROR5 pomarańczowy (ch | 9 539 zł |
Lodówka wolnostojąca SMEG FAB32ROR5 pomarańczowy | zawiasy po PRAWEJ | lin | 8 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB32ROR5 pomarańczowa - Gwarancja 5 lat! (22) | 8 549 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Smeg FAB32ROR5
Ceny na Smeg FAB32ROR5 |
---|---|---|---|---|
Smeg FAB32RCR5 beżowy | od 8 074 zł | 15 oferty | ||
Smeg FAB32RWH5 biały | od 8 000 zł | 13 oferty | ||
Smeg FAB32RBL5 czarny | od 8 073 zł | 24 oferty | ||
Smeg FAB32RRD5 czerwony | od 8 073 zł | 9 oferty | ||
Smeg FAB32RBE5 granatowy | od 8 549 zł | 7 oferty | ||
Smeg FAB32RLI5 jasnozielony | od 9 107 zł | 3 oferty | ||
Smeg FAB32ROR5 pomarańczowy | od 8 549 zł | 15 oferty | ||
Smeg FAB32RPK5 różowy | od 8 549 zł | 13 oferty | ||
Smeg FAB32RSV5 srebrny | od 8 549 zł | 9 oferty | ||
Smeg FAB32RPB5 turkusowy | od 8 548 zł | 14 oferty | ||
Smeg FAB32RPG5 zielony | od 8 074 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →