Ekspres do kawy Smeg BCC02EGMEU turkusowy
Zdjęcia 13 |
Smeg BCC02EGMEU turkusowy |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg BCC02EGMEU turkusowy
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg BCC02EGMEU | 2 599 zł |
Ekspres do kawy automatyczny Smeg 50's Style szmaragdowy mat BCC02EGMEU | 2 879 zł |
Ekspres automatyczny z dyszą spieniającą 50's style Szmaragdowy Smeg (BCC0 | 3 469 zł |
Ekspres automatyczny- z dyszą spieniającą | 2 599 zł |
Smeg BCC02EGMEU | 2 999 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Smeg BCC02EGMEU
Ceny na Smeg BCC02EGMEU |
---|---|---|---|---|
Smeg BCC02WHMEU biały | od 2 602 zł | 11 oferty | ||
Smeg BCC02TPMEU brązowy | od 2 889 zł | 5 oferty | ||
Smeg BCC02FBMEU czarny | od 2 799 zł | 2 oferty | ||
Smeg BCC02RDMEU czerwony | od 1 992 zł | 22 oferty | ||
Smeg BCC02BLMEU stal nierdzewna | od 2 399 zł | 18 oferty | ||
Smeg BCC02EGMEU turkusowy | od 2 499 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →