Gniazdko Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/48 grafit
Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/48 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Simon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Simon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/48 grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo pojedyncze Kontakt-Simon 54 DGSZ1Z.01/48 z uziemieniem schuko z pr | 18 zł |
Kontakt-Simon Gniazdo pojedyncze SCHUKO z/u 16A IP20 z przesłoną torów ant | 24 zł |
Simon 54 Gniazdo pojedyncze SCHUKO z/u 16A IP20 z przesłoną torów antracyt | 28 zł |
Simon 54 Gniazdo pojedyncze SCHUKO z/u 16A IP20 z przesłoną torów antracyt | 23 zł |
Modyfikacje Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/48
Ceny na Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/48 |
---|---|---|---|---|
Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/41 beżowy | od 13 zł | 1 oferta | ||
Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/11 biały | od 13 zł | 3 oferty | ||
Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/46 brązowy | od 18 zł | 4 oferty | ||
Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/48 grafit | od 18 zł | 4 oferty | ||
Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/43 srebrny | od 18 zł | 3 oferty | ||
Simon 54 Premium DGSZ1Z.01/44 złoty | od 18 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →