Wypiekacz do chleba Silver Crest SBB850 E1
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Silver Crest SBB850 E1 |
|
Wypiekacz do chleba Silver Crest SBB 850 E1 to skuteczne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie smak domowego pieczywa i różnorodność wypieków. Dzięki 16 programom, w tym opcji wyrabiania ciasta, a nawet robienia domowego dżemu, z łatwością znajdziesz przepis idealny dla siebie. Wypiekacz do chleba posiada funkcję opóźnionego startu, która pozwala zaplanować pieczenie chleba o określonej godzinie.
Wystarczy włożyć do przegródki wszystkie niezbędne składniki, wybrać program i ustawić czas. Funkcja utrzymywania ciepła sprawi, że Twoje wypieki będą ciepłe i świeże. Miłym dodatkiem jest możliwość wyboru koloru skórki – wypiekacz tworzy skórkę jasną, średniozłotą lub intensywnie brązową. Dla tych, którzy nie mogą jeść zwykłego chleba, istnieje specjalny program pieczenia bezglutenowego, który uwzględnia specyfikę przygotowania ciasta, które wymaga więcej czasu na wyrastanie i pieczenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silver Crest 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silver Crest.
Kup Silver Crest SBB850 E1
SILVERCREST® KITCHEN TOOLS Automat do pieczenia chleba i robienia dżemu SB | 299 zł |
Wypiekacz Do Chleba Silvercrest Sbb 850 E1 Biały 850 W | 349 zł |
Automat do chleba SilverCrest SBB 850 E1 850 W | 289 zł |
Wypiekacz do chleba SilverCrest SBB 850 E1 850W | 350 zł |