Kask motocyklowy SHOEI Hornet ADV
Zdjęcia 14 |
SHOEI Hornet ADV |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SHOEI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SHOEI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SHOEI Hornet ADV
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shoei Hornet-ADV kask offroadowy kolor mt czarny rozmiar L 59/60 451204849 | 2 218 zł |
Shoei Hornet ADV Sovereign TC-1 kask enduro czarny czerwony biały | 1 646 zł |
Shoei Hornet ADV kask enduro matowy szary | 1 516 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →