Kołowrotek Shimano FX FC 2500HG (FX2500HGFC)
Shimano FX FC 2500HG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano FX FC 2500HG
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHIMANO FX 2500HG FC Clam FX FX2500HGFCC | 91 zł |
Shimano Fishing Reels Fx Fc High Gear Spinning Reel Czarny 2500 FX2500HGFC | 73 zł |
Shimano Fishing Shimano Fishing FX FC 2500 HG Kołowrotek FX2500HGFC | 104 zł |
SHIMANO FX 2500 HG FC FX FX2500HGFC | 101 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →