Kołowrotek Shimano Aero Technium XTD 14000 Magnesium (ARTCMGS14000XTD)
Shimano Aero Technium XTD 14000 Magnesium |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano Aero Technium XTD 14000 Magnesium
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kołowrotek Aero Technium 14000 MGS XTD Brak wyjątkowego ARTCMGS14000XTD | 3 047 zł |
Shimano Fishing Reels Aero Technium Mgs Xtd Surfcasting Reel Czarny 14000 | 2 941 zł |
Kołowrotek Aero Technium MgS, 14000 XTD | 3 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →