Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J40EUW
Zdjęcia 16 |
Sharp FP-J40EUW |
|
Oczyszczacze powietrza wykorzystują technologię Plasmacluster oraz tryb Clean Ion Shower.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sharp FP-J40EUW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oczyszczacz powietrza FP-J40EU-W z Technologią Plasmacluster do 30 m biały | 1 299 zł |
Oczyszczacz powietrza SHARP Plasmacluster FP-J40EU-W | 1 099 zł |
Sharp FPJ40EUW Jonizacja | 1 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →