Myszka
Sharkoon Skiller SGM1
Zdjęcia 8 |
Sharkoon Skiller SGM1 |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharkoon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharkoon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sharkoon Skiller SGM1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharkoon Skiller Sgm1 4044951018963 Mysz Gamerska Rbg 10800 Dpi Czarna | 160 zł |
Sharkoon Skiller SGM 1 MY-G-SHK-002 | 160 zł |
Mysz Sharkoon Skiller SGM1 (4044951018963) | 160 zł |
Sharkoon SKILLER SGM1 Optical Gaming Mouse | 276 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości myszki Sharkoon Skiller SGM1:
- Częstotliwość odpytywania: 1000 Hz
PolecamyPorównaj w tabeli →