Kołowrotek Shakespeare Superteam FLX 2500 (1546261)
Shakespeare Superteam FLX 2500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shakespeare Superteam FLX 2500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHAKESPEARE Kołowrotek wędkarski Superteam FLX Reel kołowrotek spinningowy | 200 zł |
Shakespeare Superteam Flx Carpfishing Reel Czarny 2500 1546261 | 281 zł |
Kołowrotek Shakespeare Superteam FLX | 274 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →