Łyżwy SFR Galaxy Ice
SFR Galaxy Ice |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SFR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SFR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SFR Galaxy Ice
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sfr Skates Sfr012 Mieszane łyżwy dla dorosłych dorosłych mieszanych SFR012 | 289 zł |
Sfr Skates Galaxy Ice Skates Biały EU 28 SFR012WHITE-10J | 260 zł |
Sfr Skates Galaxy Ice Skates Biały EU 37 SFR012WHITE-4J | 242 zł |
Sfr Skates Galaxy Ice Skates Czarny EU 32 SFR012BLACK-13J | 253 zł |
Sfr Skates Galaxy Ice Skates Czarny EU 33 SFR012BLACK-1J | 260 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →