Nóż turystyczny Sencut Waxahachie SA11B
Wideo 11Zdjęcia 16 |
Sencut Waxahachie SA11B |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencut 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencut.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencut Waxahachie SA11B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż o stałej klindze Sencut Waxahachie SA11B natural | 329 zł |
Nóż Sencut Waxahachie Natural G10, Satin 9Cr18Mov (Sa11B) | 308 zł |
Nóż Sencut Waxahachie Natural G10, Satin 9Cr18Mov (Sa11B) | 293 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →