Czajnik elektryczny Sencor SWK 1776GD złoty
Zdjęcia 10 |
Sencor SWK 1776GD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SWK 1776GD złoty
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR SWK 1776GD czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej z wymiennym fil | 185 zł |
Czajnik Sencor SWK 1776GD Miedziany | 162 zł |
Sencor SWK 1776GD 1,7l 2150W | 160 zł |
Czajnik SENCOR SWK 1776GD | Bezpłatny transport | 160 zł |
Sencor SWK 1776GD Czajnik elektryczny | 150 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Sencor SWK 1776GD:
- Wyjmowany filtr wapienny
Modyfikacje Sencor SWK 1776GD
Ceny na Sencor SWK 1776GD |
---|---|---|---|---|
Sencor SWK 1777CH beżowy | od 150 zł | 6 oferty | ||
Sencor SWK 1778BK czarny | od 145 zł | 5 oferty | ||
Sencor SWK 1774RD czerwony | od 149 zł | 10 oferty | ||
Sencor SWK 1773VT fioletowy | od 149 zł | 9 oferty | ||
Sencor SWK 1772BL granatowy | od 150 zł | 8 oferty | ||
Sencor SWK 1775RS różowy | od 150 zł | 7 oferty | ||
Sencor SWK 1771GR turkusowy | od 149 zł | 10 oferty | ||
Sencor SWK 1770GG zielony | od 149 zł | 8 oferty | ||
Sencor SWK 1776GD złoty | od 150 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →