Robot kuchenny Sencor STM 7872BL granatowy
Zdjęcia 59 |
Sencor STM 7872BL granatowy 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor STM 7872BL granatowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor STM 7872BL 1000W Maszynka do mielenia Blender kielichowy | 1 199 zł |
Sencor STM 7872BL Robot kuchenny | 1 000 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Sencor STM 7872BL:
- Oświetlenie LED miski miksera
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników
Modyfikacje Sencor STM 7872BL
Ceny na Sencor STM 7872BL |
---|---|---|---|---|
Sencor STM 7876GD brązowy | od 1 000 zł | 2 oferty | ||
Sencor STM 7878BK czarny | od 1 000 zł | 6 oferty | ||
Sencor STM 7874RD czerwony | od 1 219 zł | 2 oferty | ||
Sencor STM 7873VT fioletowy | od 1 199 zł | 3 oferty | ||
Sencor STM 7872BL granatowy | od 1 000 zł | 3 oferty | ||
Sencor STM 7871GR turkusowy | od 1 000 zł | 7 oferty | ||
Sencor STM 7870GG zielony | od 1 199 zł | 2 oferty | ||
Sencor STM 7877CH złoty | od 1 000 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →