Robot kuchenny Sencor STM 6358RS różowy
Zdjęcia 33 | Produkt jest niedostępny 916 zł Rodzaj: robot kuchenny; misa główna; blender; maszynka do mielenia mięsa; Pojemność misy (l): 4.5; Pojemność blendera (l): 1.5; Moc (W): 1000; Liczba prędkości: 8; Płynna regulacja prędkości; Tryb pulsacyjny; Programy: Materiał głównej misy roboczej: metal; Materiał obudowy: metal; |
Sencor STM 6358RS różowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Sencor STM 6358RS:
- Oświetlenie LED miski do mieszania
Modyfikacje Sencor STM 6358RS
Ceny na Sencor STM 6358RS |
---|---|---|---|---|
Sencor STM 6350WH biały | od 799 zł | 6 oferty | ||
Sencor STM 6359BK czarny | od 799 zł | 6 oferty | ||
Sencor STM 6355VT fioletowy | od 1 288 zł | 1 oferta | ||
Sencor STM 6352BL granatowy | od 1 076 zł | 1 oferta | ||
Sencor STM 6357GG jasnozielony | od 809 zł | 1 oferta | ||
Sencor STM 6354RD różowy | od 999 zł | 2 oferty | ||
Sencor STM 6351GR turkusowy | od 799 zł | 7 oferty |