Sokowirówka Sencor SSJ 4042
Zdjęcia 16 |
Sencor SSJ 4042 |
|
Wyciskarka jednoślimakowa popularnego japońskiego producenta. Z jednej strony producent zaleca siekanie warzyw i owoców przed wyciskaniem z nich soku. Z drugiej strony, dzięki wolniejszemu tłoczeniu składników, sok nie utlenia się, co oznacza, że nie traci enzymów, witamin i składników odżywczych zawartych w warzywach i owocach oraz ma doskonałą konsystencję. W modelu Sencor SSJ 4042 prędkość wału jest zmniejszona, dlatego obciążenie akustyczne podczas pracy urządzenia jest znikome. Praktycznie nie ma charakterystyki wibracji większości odpowiedników odśrodkowych. To wygodne urządzenie gospodarstwa domowego umożliwia wytwarzanie soków z zieleni, nasion i kapusty, co jest nieosiągalne dla sokowirówek odśrodkowych. Łatwo spłukuje pod bieżącą wodą, działa bez przerwy, szybko demontuje/montuje. Istnieje funkcja rewersu i automatyczne wyrzucanie miazgi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Kup Sencor SSJ 4042
Wszystkie ceny 14 →Sencor SSJ 4042RD Wolnoobrotowa Sokowirówka 220 W 08 L Czarny/Czerwony | 429 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa SENCOR SSJ 4041BK | 436 zł |
Sencor SSJ-4041BK | 430 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa Sencor SSJ 4042RD | 429 zł |