Lodówka samochodowa Sencor SCM 4233BL
Zdjęcia 18 |
Sencor SCM 4233BL |
|
Na pokrywie znajdują się 3 uchwyty na kubki. Chowany uchwyt.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SCM 4233BL
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka SENCOR SCM 4233BL | 612 zł |
Sencor SCM 4233BL 33l | 612 zł |
Lodówka turystyczna Sencor SCM 4233BL 33 l | 600 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →