Автохолодильник Ravanson CS-24S
Фото 9 |
Ravanson CS-24S |
|
У модельному ряду бренду присутній автохолодильник {1977576,CS-24S Super}, який може працювати від мережі 220В.
У модельному ряду бренду присутній автохолодильник CS-24S Super, який може працювати від мережі 220В.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravanson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravanson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravanson CS-24S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RAVANSON Lodówka turystyczna RAVANSON CS-24S Szaro-granatowy | 279 zł |
Lodówka turystyczna RAVANSON CS-24S, 24 l | 475 zł |
Ravanson Cs 24S 24 L Czarny | 279 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →