Klimatyzator Sencor SAC MT7048C 26 m²
Zdjęcia 20 |
Sencor SAC MT7048C 26 m²
Rodzaj:przenośny
Zalecana powierzchnia:26 m²
Pobór mocy:760/- W
Funkcje:tryb nocny, sterowanie za pomocą smartfona
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SAC MT7048C
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SAC MT7048C 26 m²
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klimatyzator Sencor Przenośny Wi-Fi 26m2 Osuszanie (MT7048C) | 1 200 zł |
Sencor SAC MT7048C | 1 279 zł |
Sencor SAC MT7048C | 1 299 zł |
Sencor SAC MT7048C Klimatyzator przenośny Wi-Fi | 1 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →