Opona letnia Semperit Speed-Life 3 275/45 R20 110Y
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Life 3 275/45 R20 110Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Life 3 275/45 R20 110Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEMPERIT Opony 275 45 R20 110 Y XL Sommerreifen PKW 03727310000 | 863 zł |
Semperit Speed-Life 3 (275/45 R20 110Y) 03727310000 | 790 zł |
Semperit Speed-Life 3 ( 275/45 R20 110Y XL EVc ) 03727310000 | 772 zł |
Semperit Speed-Life 3 ( 275/45 R20 110Y XL EVc ) | 782 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →