Opona zimowa Semperit Speed-Grip 5 225/45 R18 95V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Grip 5 225/45 R18 95V 225/45 R18 95 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Grip 5 225/45 R18 95V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEMPERIT Opony zimowe 225/45 R18 TL 95V SPEED-GRIP 5 XL FR BSW MS 3PMS F o | 729 zł |
Semperit Speed-Grip 5 (225/45 R18 95V) 03736840000 | 843 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 225/45 R18 95V XL EVc ) | 649 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 225/45 R18 95V XL EVc ) 03736840000 | 641 zł |
Modyfikacje Semperit Speed-Grip 5 225/45 R18 95V
Ceny na Semperit Speed-Grip 5 225/45 R18 95V |
---|---|---|---|---|
Semperit Speed-Grip 5 225/45 R18 95V | od 641 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →