Opona zimowa Semperit Speed-Grip 5 205/55 R16 91T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Grip 5 205/55 R16 91T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Grip 5 205/55 R16 91T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit Speed-Grip 5 (205/55 R16 91T) 03736280000 | 398 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 205/55 R16 91T EVc ) | 409 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 205/55 R16 91T EVc ) 03736280000 | 404 zł |
Modyfikacje Semperit Speed-Grip 5 205/55 R16 91T
Ceny na Semperit Speed-Grip 5 205/55 R16 91T |
---|---|---|---|---|
Semperit Speed-Grip 5 205/55 R16 91H | od 404 zł | 3 oferty | ||
Semperit Speed-Grip 5 205/55 R16 91T | od 398 zł | 3 oferty | ||
Semperit Speed-Grip 5 205/55 R16 94H | od 602 zł | 1 oferta | ||
Semperit Speed-Grip 5 205/55 R16 94V | od 576 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →