Opona całoroczna Semperit AllSeason-Grip 225/40 R18 92Y
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit AllSeason-Grip 225/40 R18 92Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit AllSeason-Grip 225/40 R18 92Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit All Season-Grip (225/40 R18 92Y) 03737120000 | 466 zł |
Semperit All Season-Grip ( 225/40 R18 92Y XL EVc ) | 458 zł |
Semperit All Season-Grip ( 225/40 R18 92Y XL EVc ) 03737120000 | 453 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →