Kickboard Scoot & Ride Highway Kick 2
Zdjęcia 5 |
Scoot & Ride Highway Kick 2 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scoot & Ride 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scoot & Ride.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Scoot & Ride Highway Kick 2
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SCOOT AND RIDE HINGHWAYKICK 2 Lifestyle-Line Taupe SR-96526 | 449 zł |
Scootandride Highwaykick 2 Lifestyle Hulajnoga trójkołowa balansowa ze świ | 279 zł |
Scootandride Hulajnoga trójkołowa balansowa z zamykanym schowkiem 2-5 lat | 355 zł |
Scoot and Ride - Highwaykick 2 Lifestyle | 196 zł |
Scoot & Ride Highwaykick Two Lifestyle Scooter Brązowy 3624 | 270 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →