Opona rowerowa Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x35C
Zdjęcia 7 | 69 zł Kup! Schwalbe Schwalbe Land Cruiser 29/28" (622 mm) Black Opona do rowerów trekMuziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x35C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x35C
Ceny na Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x35C |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 24x2.0 | od 78 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 26x1.75 | od 70 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 26x2.0 | od 74 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 28x1.75 | od 69 zł | 4 oferty | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x35C | od 69 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x40C | od 57 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →