Велошина Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x40C
Фото 7 |
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x40C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x40C
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Schwalbe Schwalbe Land Cruiser 29/28" (622 mm) Black Opona do rowerów trek | 69 zł |
Opona 28 trekkingowa /700 x 40C/ 28x1,60 LAND CRUISER KG czarna | 62 zł |
Opona Schwalbe Land Cruiser HS450, 28x1.60" 42-622 cz-TwinSkin Act. KG SBC | 57 zł |
Модификації Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x40C
Ціни на Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x40C |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 24x2.0 | від 78 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 26x1.75 | від 70 zł | 2 пропозиції | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 26x2.0 | від 74 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 28x1.75 | від 69 zł | 4 пропозиції | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x35C | від 69 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x40C | від 57 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо