Opona rowerowa Schwalbe Durano Plus SmartGuard Wired 700x28C
Zdjęcia 10 |
Schwalbe Durano Plus SmartGuard Wired 700x28C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Durano Plus SmartGuard Wired 700x28C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tire 700x28C Schwalbe Durano Plus Addix 11100915.01 | 139 zł |
Schwalbe Schwalbe Durano Plus 29/28" (622 mm) 28.0 Black Wire Opona do row | 142 zł |
Schwalbe Durano Plus Smart Guard Addix Performance 700c X 28 Rigid Road Ty | 130 zł |
Modyfikacje Schwalbe Durano Plus SmartGuard Wired 700x28C
Ceny na Schwalbe Durano Plus SmartGuard Wired 700x28C |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Durano Plus SmartGuard Wired 700x23C | od 113 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Durano Plus SmartGuard Wired 700x25C | od 113 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Durano Plus SmartGuard Wired 700x28C | od 130 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →