Opona ciężarowa Sava Orjak 4 205/75 R17.5 124M
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Sava Orjak 4 205/75 R17.5 124M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Sava Orjak 4 205/75 R17.5 124M
Ceny na Sava Orjak 4 205/75 R17.5 124M |
---|---|---|---|---|
Sava Orjak 4 205/75 R17.5 124M | od 942 zł | 1 oferta | ||
Sava Orjak 4 215/75 R17.5 126M | od 863 zł | 1 oferta | ||
Sava Orjak 4 225/75 R17.5 129M | od 1 029 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →