Opona zimowa Sava Eskimo HP2 245/45 R18 100V
Wideo 2Zdjęcia 20 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Eskimo HP2 245/45 R18 100V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Eskimo HP2 245/45 R18 100V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sava Eskimo HP2 (245/45 R18 100V) 542844 | 559 zł |
Sava Eskimo HP2 ( 245/45 R18 100V XL ) | 559 zł |
Sava Eskimo HP2 ( 245/45 R18 100V XL ) 542844 | 569 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →