Strzyżarka Saturn ST-HC1540
Zdjęcia 3 |
Saturn ST-HC1540 |
|
Jak dbać o maszynkę do strzyżenia lub trymerJak poprawnie czyścić i smarować maszynkę do strzyżenia włosów
Jak wybrać maszynkę do strzyżenia włosówPodstawowe kryteria i subtelności wyboru strzyżarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Saturn 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Saturn.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Saturn ST-HC1540
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Saturn ST-HC1540 - Hair Clipper ST-HC1540 | 82 zł |
Strzyżarka SATURN ST-HC1540 | 60 zł |
Maszynka do włosów Saturn ST-HC1540 | 70 zł |
Maszynka do strzyżenia włosów SATURN ST-HC1540 | 60 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →