Radioodbiorniki / zegar Sangean PR-D7
Wideo 10Zdjęcia 4 |
Sangean PR-D7 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sangean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sangean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sangean PR-D7
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radio SANGEAN PR-D7 Biały | 399 zł |
Sangean PR-D7 Radio FM Czarny | 379 zł |
Radio SANGEAN PR-D7 Biały PR-D 7 | 399 zł |
Sangean PR-D7 Radio FM Czarny | 379 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →