Telewizor Samsung QE-75QN95C 75 " (QE75QN95CATXXH)
Zdjęcia 6 |
Kup Samsung QE-75QN95C 75 "
Telewizor Mini LED Samsung QE75QN95C 75 cali 4K UHD | 10 247 zł |
Telewizor SAMSUNG 75QN95C 75" MINILED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2 | 15 000 zł |
Telewizor Samsung QE75QN95CAT QLED 75'' 4K Ultra HD Tizen | 10 899 zł |
Topowy telewizor QLED Samsung QE-75QN95C
Samsung QE-75QN95C to uosobienie technologicznej doskonałości w świecie telewizorów QLED firmy Samsung na rok 2023. Dzięki 75-calowemu ekranowi, ultracienkiej obudowie o grubości zaledwie 22 mm (bez podstawy) i intuicyjnemu systemowi Tizen OS, ta najwyższej klasy seria oferuje imponującą jakość obrazu.
Wysoki kontrast i wierne odwzorowanie kolorów
Wyposażony w technologię Mini LED i wielostrefowe lokalne przyciemnianie, Samsung QE-75QN95C zapewnia doskonały kontrast i szczytową jasność. Szeroka gama kolorów i dokładność kolorów potwierdzona certyfikatem Pantone sprawiają, że ten telewizor jest idealnym wyborem do oglądania treści HDR, w tym HDR10+.
Idealny wybór dla graczy
Dzięki obsłudze częstotliwości odświeżania do 144 Hz (sprzęt 120 Hz) i czterem portom HDMI 2.1, Samsung QE-75QN95C jest niezbędnym nabytkiem dla graczy. Ponadto telewizor posiada funkcje ALLM i FreeSync Premium Pro + VRR, które gwarantują niskie opóźnienie sygnału wejściowego i adaptacyjną synchronizację wideo.
System dźwiękowy i dodatkowe funkcje
Wyposażony w wiele głośników i subwoofer, a także system 6.1 o mocy 70 W z obsługą Dolby Atmos, Samsung QE-75QN95C zapewnia głęboki i zrównoważony dźwięk. Kamera do wideokonferencji, ekologiczny pilot solarny i obsługa poleceń głosowych za pośrednictwem Bixby, Alexa lub Google Assistant zwiększają łatwość obsługi.
Najwyższa jakość obrazu w konkurencyjnej cenie
Samsung QE-75QN95C wyznacza nowe standardy w branży, oferując wysokiej jakości obrazy przy wydajności porównywalnej z najlepszymi rozwiązaniami OLED, ale w bardziej przystępnej cenie. Czyni to z niego poważnego konkurenta na rynku telewizorów z najwyższej półki.
Modyfikacje Samsung QE-75QN95C
Ceny na Samsung QE-75QN95C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55QN95C 55 " | od 5 870 zł | 7 oferty | ||
Samsung QE-65QN95C 65 " | od 6 670 zł | 3 oferty | ||
Samsung QE-75QN95C 75 " | od 10 247 zł | 4 oferty | ||
Samsung QE-85QN95C 85 " | od 14 118 zł | 3 oferty |