Odkurzacz
Samsung Jet 90 Pet VS-20R9042T2
Zdjęcia 30 |
Samsung Jet 90 Pet VS-20R9042T2 |
|
Wymienna bateria. Podłogowa stacja dokująca z uchwytem do mocowania.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Jet 90 Pet VS-20R9042T2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Aspirazione Jet 90 Pet Odkurzacz Pionowy Czarny 200W 200V VS20R904Płynnie porusza się po podłodze bez niszczenia powierzchni
Szczotka czyści głęboko z każdej powierzchni
Wysokowydajny i jednocześnie cichy silnik
Wyjątkowa konstrukcja maksymalizuje pojemność zbiornika
Wykonany z wysokiej jakości materiałów Amazon.plZłóż skargę | 1 949 zł |
Odkurzacz pionowy Samsung VS20R9042T2 Jet 90 petOdkurzacz pionowy Samsung Jet 90 Pet VS20R9042T2Odku Maxelektro.plZłóż skargę | 2 799 zł |
SAMSUNG Jet 90 Pet VS20R9042T2 VS20R9042T2/GELinia: Jet Rodzaj: Bezprzewodowy Rodzaj: ["Bezprzewodowy Neonet.plZłóż skargę | 1 949 zł |
Seria Samsung Jet Light (pionowy z ręcznym)Porównaj w tabeli →
od 2 270 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, moc 550 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.6 kg
od 830 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc 410 W, moc ssania 150 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.3 kg
od 999 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, moc 410 W, moc ssania 150 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.3 kg
od 1 899 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, moc 580 W, moc ssania 210 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.43 kg
od 1 983 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA 14, moc 550 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.8 kg
od 1 978 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, moc 580 W, moc ssania 210 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.43 kg
od 1 799 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc 410 W, moc ssania 150 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.6 kg
od 1 552 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc 410 W, moc ssania 150 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.3 kg
od 2 087 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc 550 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.7 kg
od 1 256 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc 410 W, moc ssania 150 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.6 kg
od 899 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc 410 W, moc ssania 150 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.2 kg
od 2 299 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, moc 580 W, moc ssania 210 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.43 kg
od 2 999 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, moc 580 W, moc ssania 210 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.71 kg
od 1 949 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc 550 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.8 kg
od 1 949 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, moc 410 W, moc ssania 150 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.6 kg
od 1 345 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA 14, moc 550 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.8 kg
od 2 178 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, moc 580 W, moc ssania 210 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, nakładka mopująca, waga 2.71 kg
od 2 579 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, moc 580 W, moc ssania 210 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, nakładka mopująca, waga 2.43 kg
od 1 399 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, moc 410 W, moc ssania 150 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.6 kg
od 3 164 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc 550 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.7 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 495 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA 13, moc ssania 185 W, poziom hałasu 84 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, do mebli, długa ssawka szczelinowa, duża szczotka do kurzu, waga 3.05 kg
od 2 087 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc 550 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.7 kg
od 899 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc 410 W, moc ssania 150 W, poziom hałasu 86 dB, nasadki: elektryczna turboszczotka, teleskopowa ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 2.2 kg
od 1 899 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc 650 W, moc ssania 210 W, poziom hałasu 84 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, elastyczny wąż, waga 1.64 kg
od 1 099 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc ssania 185 W, moc ssania 27000 Pa, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu
od 499 zł
czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA 10, moc 900 W, poziom hałasu 76 dB, nasadki: parkietowa, turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, waga 4.5 kg
od 2 133 zł
uniwersalny, mycie, sprzątanie na mokro, filtr wodny, moc 1380 W, poziom hałasu 71 dB, waga 9.8 kg
od 438 zł
budowlany, czyszczenie na sucho, worek, moc 850 W, moc ssania 245 W, poziom hałasu 62 dB, nasadki: do mebli, ssawka szczelinowa, waga 3.5 kg
od 319 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, HEPA, moc 1000 W, poziom hałasu 77 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 4.2 kg
od 899 zł
pionowy, odłączany odkurzacz ręczny, akumulatorowe, czyszczenie na sucho, system cyklon, HEPA, moc ssania 190 W, moc ssania 27000 Pa, poziom hałasu 68 dB, nasadki: mini turboszczotka, elektryczna turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, elastyczny wąż, waga 1.76 kg
od 336 zł
uniwersalny, czyszczenie na sucho, worek, moc 1000 W, moc ssania 200 W, poziom hałasu 75 dB, nasadki: parkietowa, ssawka szczelinowa, waga 5.5 kg
od 756 zł
robot sprzątający, czyszczenie na sucho i mokro, system cyklon, moc 45 W, moc ssania 4000 Pa, mapowanie, sterowanie przez Internet, sprzątanie: punktowa, po obwodzie, tryb turbo, nasadki: turboszczotka, nakładka mopująca, wysokość 9.45 cm, waga 3.6 kg