Soundbar Samsung HW-B550
Wideo 16Zdjęcia 9 |
Samsung HW-B550 |
|
Jak wybrać soundbar?Soundbar ─ kompromis czy najlepsze rozwiązanie do kina domowego? Jak wybrać odpowiedni soundbar. Kompletny przewodnik.
Rozszyfrowanie oznaczenia soundbarów SamsungW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” soundbarów Samsung.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung HW-B550
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Sound Bar HW-B550/ZF - Dolby Audio/DTS VirtualX Subwoofer bezprzew | 999 zł |
Soundbar Samsung HW-B550/EN (GKSSA1SOU0075) | 735 zł |
SAMSUNG Soundbar SAMSUNG HW-B550 Czarny | 979 zł |
Soundbar SAMSUNG HW-B550 EN | 927 zł |
Soundbar Samsung HW-B550 | 1 149 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →