Lodówka Samsung Family Hub RS6HA8880B1 czarny (RS6HA8880B1/EF)
Zdjęcia 6 |
Samsung Family Hub RS6HA8880B1 czarny 2021 rokFamily HubSide-by-sidefalownikintensywne zamrażanie2 obiegikostkarka do loduinteligentny domdotykowy czarny stal nierdzewna |
|
Duży ekran dotykowy. Sterowanie ze smartfona lub tabletu. Zobacz zawartość multimedialną na wyświetlaczu. Kamera do przeglądania zawartości komory lodówki.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Family Hub RS6HA8880B1 czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Lodówka SAMSUNG RS6HA8880B1/EF Grafitowa stal | 8 899 zł |
Lodówka Samsung Family Hub RS6HA8880B1 Side by Side 178 cm Czarna | 8 739 zł |
Lodówka SAMSUNG RS6HA8880B1 EF Family Hub Side by Side No frost 178cm Graf | 8 739 zł |
Lodówka SAMSUNG RS6HA8880B1 EF Family Hub Side by Side No frost 178cm Graf | 8 739 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Samsung Family Hub RS6HA8880B1
Ceny na Samsung Family Hub RS6HA8880B1 |
---|---|---|---|---|
Samsung Family Hub RS6HA8880B1 czarny | od 8 727 zł | 13 oferty | ||
Samsung Family Hub RS6HA8880S9 stal nierdzewna | od 10 311 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →