Ładowarka Samsung EP-H5300
Zdjęcia 10 |
Samsung EP-H5300 |
|
Obsługiwana wysokość smartfona: 136mm do 180mm
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung EP-H5300
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Ep-H5300 Ładowarka Bezprzewodowa Czarny 85 x 15 x 45 cm EP-H5300CB | 120 zł |
Samsung Wireless Car Charger - Black | 259 zł |
Samsung EP-H5300CB 9W czarny GS-ZAS-SAM-093 | 255 zł |
Uchwyt samochodowy SAMSUNG EP-H5300 Czarny | 190 zł |
Uchwyt samochodowy SAMSUNG EP-H5300 Czarny | 190 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →