Lodówka do zabudowy Samsung BRB26605DWW (BRB26605DWW/EF)
Zdjęcia 6 |
Samsung BRB26605DWW |
|
Dość pojemna dwukomorowa lodówka do zabudowy, wprowadzona na rynek przez popularną południowokoreańską markę Samsung w 2021 roku. Model przeznaczony jest do wbudowania w zestaw kuchenny i wykorzystuje popularny przesuwny typ mocowania elewacji. Może pochwalić się obsługą technologii Full No Frost, oddzielnymi obiegami chłodzenia komór roboczych, a także niezawodną sprężarką inwerterową.
Całkowita użyteczna objętość lodówki wynosi 264 litry, co wystarcza typowej przeciętnej rodzinie 2-4 osób. Pojemność komory chłodziarki to 190 litrów, przestrzeń ta podzielona jest pomiędzy cztery pojemne półki wykonane z hartowanego szkła o wysokiej wytrzymałości, a także dwie funkcjonalne szuflady. Górna to specjalna „strefa świeżości” Optimal Fresh, która utrzymuje temperaturę bliską zeru i wysoki poziom wilgotności.
Dolna szuflada Humidity Fresh zapewnia również podwyższoną wilgotność powietrza, co ma najkorzystniejszy wpływ na przechowywanie warzyw i owoców. Tradycyjnie umieszczona dolna zamrażarka lodówki Samsung BRB26605DWW ma użyteczną pojemność 74 litrów. Dynamiczny system chłodzenia No Frost zapewnia najbardziej równomierne chłodzenie obu komór i zapobiega tworzeniu się szronu na zamrożonej żywności. Ponadto modele zadowolone z takiego systemu nie wymagają regularnego rozmrażania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung BRB26605DWW
Wszystkie ceny 6 →Lodówka Samsung BRB26605DWW | 3 649 zł |
Samsung Samsung BRB26605DWW, lodówka do zabudowy, technologia Space Max™, | 3 649 zł |
Lodówka do zabudowy SAMSUNG BRB26605DWW SpaceMax | 3 649 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Samsung BRB26605DWW Raty 0 - (22) 877 77 77 Indywid | 3 398 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Samsung BRB26605DWW I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 3 389 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Samsung BRB26605DWW Raty 0 - (22) 877 77 77 Indywid | 3 398 zł |