Zamrażarka Samsung BeSpoke RZ32A748522 323 l (RZ32A748522/EO)
Zdjęcia 15 |
Samsung BeSpoke RZ32A748522 |
|
Zamrażarka z serii modułowych urządzeń kuchennych BeSpoke, prezentowana na rynku przez popularną południowokoreańską markę Samsung. Takie urządzenie można łatwo zintegrować z dużym i funkcjonalnym agregatem chłodniczym Side-by-Side. Model może być również używany osobno jako pojemna i funkcjonalna szafa mroźnicza. W drzwiach urządzenia zastosowano zdejmowany panel przedni, dzięki czemu można zmieniać fasadę w zależności od charakterystyki środowiska wewnętrznego.
Układ chłodzenia zorganizowany jest w technologii All Around Cooling, a komorę roboczą uzupełnia pomocniczy metalowy akumulator chłodzący. Zamrażarka Samsung BeSpoke RZ32A748522 wyposażona jest w dość wydajną kostkarkę do lodu Slim Ice Maker. Agregat wyposażony jest w uniwersalną strefę niskich temperatur, która może funkcjonować zarówno w trybie zamrażania, jak i chłodzenia. W górnej części komory roboczej znajdują się trzy półki, z których jedna posiada zamykany front. W dolnej części zamrażarki znajdują się cztery szuflady. Tapicerka drzwi montowana jest za pomocą opatentowanego systemu mocowania. Wymiana elewacji odbywa się bez użycia narzędzi. W urządzeniu zastosowano sprężarkę inwerterową serii Digital, która zapewnia płynną regulację mocy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung BeSpoke RZ32A748522 323 l
Wszystkie ceny 6 →Samsung Samsung Bespoke RZ32A748522 Zamrażarka jednodrzwiowa Twin 1,85m 32 | 4 299 zł |
Zamrażarka szufladowa Samsung Bespoke Twin RZ32A748522 | 3 999 zł |
Zamrażarka Samsung Rz 32A748522 Bespoke No Frost | 3 999 zł |
Zamrażarka szufladowa szafowa SAMSUNG RZ32A748522 Raty 0 - (22) 877 77 77 | 3 498 zł |
Zamrażarka Samsung Rz 32A748522 Bespoke No Frost | 4 299 zł |