Suszarka Samsung BeSpoke DV90BB9445GB
Zdjęcia 7 |
Samsung BeSpoke DV90BB9445GB biały czarny |
|
Czarna suszarka marki Samsung reprezentuje rozwiązania w zaawansowanym segmencie cenowym. Model o głębokości korpusu 60 cm jest w stanie wysuszyć jednorazowo 9 kg prania, co prawdopodobnie nadaje się nawet dla dużych, dużych rodzin. Urządzenie wspiera autorską technologię AI Control z inteligentnym systemem sterowania, ustawieniami osobistymi i doborem trybów pracy z uwzględnieniem specyficznych zadań i przyzwyczajeń użytkownika.
Do tego między innymi zastosowano wyświetlacz TFT, który zwiększa przejrzystość interakcji. Suszarka Samsung BeSpoke DV90BB9445GB zawiera zarówno pompę ciepła, jak i silnik inwerterowy, który objęty jest 20-letnią oficjalną gwarancją. Dzięki temu „wypełnieniu” zwiększa się ogólna jakość suszenia i niezawodność urządzenia, a także zmniejsza się hałas (nie więcej niż 62 dB) i wskaźniki zużycia energii (klasa A+++).
Użytkownicy mają dostęp do 18 programów, w tym kilku szybkich cykli, w tym Super Speed – suszenie 5 kg prania zajmuje 81 minut. Warto podkreślić także tryb cichy (Silent Dry) i higieniczny (Hygiene Care), odświeżanie (Air Refresh) oraz opcję przeciw zagnieceniom, mającą za zadanie redukować ilość zagnieceń na ubraniach. Osobno warto podkreślić podświetlenie bębna oraz możliwość zdalnego sterowania poprzez aplikację mobilną SmartThings. Ten ostatni oferuje powiadomienia, monitorowanie zużycia prądu, inteligentną diagnostykę usterek i możliwość tworzenia własnych cykli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung BeSpoke DV90BB9445GB
Wszystkie ceny 11 →Samsung Samsung Bespoke AI™ DV90BB9445GB, Suszarka z technologią OptimalDr | 4 479 zł |
Suszarka SAMSUNG BESPOKE AI DV90BB9445GB | 4 488 zł |
Samsung DV90BB9445GB Bespoke 60cm 9kg | 4 399 zł |
Suszarka SAMSUNG BESPOKE AI DV90BB9445GB DV90BB9445GB S6 | 4 479 zł |
Suszarka SAMSUNG BESPOKE AI DV90BB9445GB | 4 488 zł |
Modyfikacje Samsung BeSpoke DV90BB9445GB
Ceny na Samsung BeSpoke DV90BB9445GB |
---|---|---|---|---|
Samsung BeSpoke DV90BB9445GM | od 4 494 zł | 7 oferty | ||
Samsung BeSpoke DV90BB9445GB | od 4 399 zł | 11 oferty |