Plecak Samsonite XBR Laptop Backpack 17.3 29 l
Zdjęcia 5 |
Samsonite XBR Laptop Backpack 17.3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite XBR Laptop Backpack 17.3 29 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak na laptopa SAMSONITE XBR 17.3 cali Czarny | 690 zł |
Plecak na laptopa SAMSONITE XBR 17.3 cali Czarny | 690 zł |
Modyfikacje Samsonite XBR Laptop Backpack 17.3
Ceny na Samsonite XBR Laptop Backpack 17.3 |
---|---|---|---|---|
Samsonite XBR Laptop Backpack 14.1 18 l | od 494 zł | 8 oferty | ||
Samsonite XBR Laptop Backpack 15.6 22 l | od 664 zł | 1 oferta | ||
Samsonite XBR Laptop Backpack 17.3 29 l | od 690 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →