Toster Sam Cook PSC-60B
Zdjęcia 8 |
Sam Cook PSC-60B biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sam Cook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sam Cook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sam Cook PSC-60B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAM COOK Toster SAM COOK PSC-60/B Czarny | 180 zł |
Toster SAM COOK PSC-60 B Czarny | 180 zł |
Toster PSC-60/B | 239 zł |
Modyfikacje Sam Cook PSC-60B
Ceny na Sam Cook PSC-60B |
---|---|---|---|---|
Sam Cook PSC-60W | od 165 zł | 9 oferty | ||
Sam Cook PSC-60B | od 180 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →