Тостер Sam Cook PSC-60W
Фото 7 |
Sam Cook PSC-60W білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sam Cook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sam Cook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sam Cook PSC-60W
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAM COOK Toster SAM COOK PSC-60/W Biały | 178 zł |
Toster SAM COOK PSC-60 W Biały | 180 zł |
Toster Sam Cook Biały 950 W PSC-60/W | 165 zł |
Toster SAM COOK PSC-60 W Biały | 178 zł |
Toster PSC-60/W | 239 zł |
Toster Sam Cook PSC-60/W I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 I Darmowa dostawa | 237 zł |
Модификації Sam Cook PSC-60W
Ціни на Sam Cook PSC-60W |
---|---|---|---|---|
Sam Cook PSC-60W | від 165 zł | 9 пропозицій | ||
Sam Cook PSC-60B | від 180 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →