Wyrzynarka Ryobi RJS 750 G (5133002215)
Zdjęcia 9 |
Ryobi RJS 750 G |
|
Bezkluczowa wymiana brzeszczotu. Dmuchanie trocin.
Klasy amatorskie układanki sieciowe. Zaprojektowany do rozwiązywania stosunkowo prostych zadań, które nie wymagają szczególnie dużej mocy. Narzędzie wyposażone jest w silnik o mocy 500 W, który umożliwia cięcie drewna o grubości do 75 mm lub metalu o grubości do 6 mm. Częstotliwość ruchów brzeszczotu może osiągnąć 3000 uderzeń/min. Możliwe jest ustalenie klucza startowego w określonej pozycji. Wyrzynarka przewodowa Ryobi RJS 750 G doskonale nadaje się do kształtowego cięcia sklejki i innych niezbyt grubych materiałów arkuszowych. Ma dość wąski korpus, który zapewnia dobry widok na przestrzeń przed wyrzynarką, a także funkcję nadmuchu powietrza do przodu, która wydmuchuje trociny z linii cięcia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RJS 750 G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi Wyrzynarka Wahadłowa RJS750G 5133002215 RJS750-G 500 W | 259 zł |
Ryobi RJS750-G DO-EL-WYR-RYO-002 | 296 zł |
Wyrzynarka Ryobi RJS750-G 500 W 5133002215 | 293 zł |
Wyrzynarka przewodowa Ryobi RJS750-G 500W | 259 zł |
WYRZYNARKA RJS750-G 500W | 333 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →