Nóż turystyczny Ruike P852-B
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Ruike P852-B |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ruike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ruike.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ruike P852-B
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ruike P852-B nóż składany Linerlock czarny P852B | 249 zł |
Nóż Ruike składany P852-B czarny (P852-B) | 202 zł |
Ruike Ruike P852-B Nóż taktyczny Black P852-B | 249 zł |
Nóż Ruike P852-B Czarny | 239 zł |
Ruike Nóż składany P852-B czarny | 249 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →