Nóż turystyczny Ruike P662-B
Ruike P662-B |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ruike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ruike.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ruike P662-B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Ruike P662-B (P662-B) | 113 zł |
Ruike Ruike P662-B Nóż kieszonkowy Black P662-B | 143 zł |
Nóż Ruike P662-B Czarny | 129 zł |
Ruike Nóż P662-B | 139 zł |
Ruike - Nóż składany - P662-B | 139 zł |
Nóż Ruike P662-B | 139 zł |
Nóż Ruike P662-B Czarny | 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →