Opona letnia Rovelo RHP-780P 185/65 R15 88H
Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Rovelo RHP-780P 185/65 R15 88H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rovelo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rovelo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Rovelo RHP-780P 185/65 R15 88H
Ceny na Rovelo RHP-780P 185/65 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Rovelo RHP-780P 185/65 R15 88H | od 337 zł | 2 oferty | ||
Rovelo RHP-780P 185/65 R15 88T | od 352 zł | 1 oferta | ||
Rovelo RHP-780P 185/65 R15 92T | od 352 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →